Rozvádzače

Rozvádzače

Rozvádzač je konštrukčný celok, na ktorom sa sústreďujú všetky elektrické prístroje podľa potrieb ovládaného zariadenia.

Pri realizácii projektov a väčších riadiacich systémov vykonáva spoločnosť NORTIC ELECTRIC kompletnú montáž a elektrické inštalácie.

  1. Špeciálnu pozornosť venujeme podrobnej štruktúre procesu montáže, od objednávky a rozvrhnutia komponentov, cez inštaláciu kabeláže a elektrických prevádzkových systémov, až po konečné merania kvality dátových zberníc, ktoré sú súčasťou procesu riadenia a sú vykonávané pod dohľadom našich skúsených montážnych vedúcich.
  2. Vypracovanie projektovej dokumentácie, Dodávka a montáž zariadení pre meranie a reguláciu, Revízie, Detektory úniku plynu, projekt, dodávka, montáž, revízie
  3. V prípade Vášho záujmu alebo akýchkoľvek otázok o službe rozvádzačov využite náš nižšie zobrazený kontaktný formulár. V prípade záujmu o presnú kalkuláciu, odporúčame dohodnúť osobné stretnutie spojené s obhliadkou priestorov, v ktorých sa bude služba práce vykonávať.

KONTAKT